Portal
(discopolonew.eu) nie ponosi odpowiedzialności, za to co użytkownicy publikują w serwisie. Witryna zawiera jedynie linki do zewnętrznych serwisów lub bezpośrednie linki do plików na nich umieszczonych. Pamiętaj że wszystkie utwory mp3 umieszczone na naszym serwisie prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych, popularyzacji ich autorów jak i zachęceniu do późniejszego kupna oryginalnego nośnika z muzyką prezentowanych wykonawców co jest zgodne z ustawa o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku. Od momentu ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Utwory muzyczne zawarte są w serwisie w celu promowania artystów i zostały zamieszczone za zgodą ich twórców/producentów/remixerów, są ich własnością i chroni je prawo autorskie. Wszelkie rozpowszechnianie, publiczne odtwarzanie bądź sprzedaż utworów bez zgody ich twórców/producentów/remixerów jest zabroniona. Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność. Jeżeli któryś z linków w jakikolwiek sposób narusza prawa autorskie po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia zostanie on niezwłocznie usunięty ze strony. W przypadku zgłoszenia nadużycia reagujemy bezzwłocznie jednak nie później niż do 48 h spowodowane jest to sposobem zgłoszenia nadużycia, wiarygodnością nadużycia.
Jeżeli chcesz by Twoje MP3 lub inne nagranie, było usunięte?
Zgłoś naruszenie

Na stronie nie są przechowywane pliki audio i wideo jedynie prowadzą do zewnętrznych serwisów. Serwis discopolonew.eu umożliwia jedynie wyszukanie linków zewnętrznych do takich portali jak Zippyshare.com, Krakenfiles.com i Youtube.com.
Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji i założenia konta
Głównym warunkiem korzystania z serwisu discopolonew.eu jest akceptacja niniejszego regulaminu. Korzystanie przez użytkownika z serwisu oznacza, iż uważnie zapoznał się on z treścią regulaminu i go w pełni akceptuje.
Zamieszczane są jedynie odnośniki do plików, które po wygaśnięciu, usunięciu na zewnętrznym hostingu, nie będą również działać na naszym portalu.
Jeżeli nie zgadzasz się z regulaminem portalu – opuść stronę.